Український проект відібрано до MIDPOINT Feature Launch 2019


Цього року до MIDPOINT Feature Launch 2019 від України відібрано проект режисера
Крістіни Тинькевич та продакшн студії Toy Cinema – «Як там Катя?». Над фільмом також працюють сценаристки, що зарекомендували себе у документальному театрі, Юлія Гончар та Наталія Блок, а продюсують – Алла Бєлая, Дмитро Суханов та Вероніка Степанчук. До програми також потрапили проекти із Хорватії, Чехії, Грузії, Греції, Угорщини, Румунії та Сербії.

«Як там Катя?» – історія, у центрі якої два сильні жіночі образи: 35-літня фельдшерка Анна та 18-річна заможна студентка Марина. Їхні життя перетинаються, коли відбувається жахлива аварія. Ці дві дуже різні українські жінки стикаються з моральною дилемою, яка допоможе їм осягнути їхні особисті моральні кордони у суспільстві, що не має жодних.

Міжнародна платформа MIDPOINT Feature Launch 2019 – унікальна тренінгова програма, що залучає кращих європейських кіноспеціалістів для роботи над 9 обраними проектами із Європи. Ця програма націлена на команди із сценаристів, режисерів і продюсерів, що працюють над своїм першим або другим повнометражним фільмом. Навчання розпочинається 18 січня у Трієсті у рамках форуму When East Meets West і триватиме до січня 2020 року. Команди також відвідають серію воркшопів у Литві і представлять свої проекти на пітчинг-сесії у Карлових Варах. 

Для Toy Cinema – це вже другий дебютний проект молодого українського режисера. Зараз студія завершує виробництво повнометражного фільму Антоніо Лукіча – “Мої думки тихі”. Вже на етапі виробництва фільм був відзначений на індустрійних форумах ОМКФ та Коттбусу (Connecting Cottbus). 

Крістіна Тинькевич навчалась режисурі у Лондонському університеті мистецтв (University of the Arts London) та університеті Вестмінстера (University of Westminster). Її короткі метри брали участь у фестивалях Європи та США (Atlanta IFF, FF Gent, Brooklyn FF, Foyle FF, Cambridge IFF, Odesa IFF і т.д.), а її випускний документальний фільм “Країна” потрапив до лонг-листу премії “Оскар”. 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of