Каталог «Co-production guide. Ukraine Is Your Destination»

Асоціація кіноіндустрії України на замовлення Державного агентства України з питань кіно видала збірник Co-production guide. Ukraine Is Your Destination.

Видання дає розгорнуту та вичерпну інформацію про стан української індустрії впродовж 2014-2018 років.. В матеріалах враховується багато важливих факторів існування індустрії та надана розгорнута аналітична інформація щодо державного фінансування, виготовлення, національного прокату та міжнародної дистрибуції фільмів, кількості кінотеатрів та їхній зальності, відвідуваності глядачами, тощо.

Збірник має аналітичний характер та надає розширену інформацію про усіх учасників українського кіноринку та законодавство України у сфері кіно.

Головна задача Co-production guide у швидкий час та у зручній формі інформувати про Україну як привабливого партнера, у якого стрімко розвивається кіноіндустрія, країну зручну для міжнародних ко-продукційних та сервісних проектів.

Видання буде поширюватися на міжнародних кінофорумах в Україні та за кордоном, стендах та павільйонах України на міжнародних кіноринках, передано до Посольств та культурних представництв України.