EURIMAGES. ПЕРСПЕКТИВИ ТА МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ

18 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ КІНОФОРУМ
«EURIMAGES. ПЕРСПЕКТИВИ ТА МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ»

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimages у 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Це чудова нагода послухати доповіді зіркових спікерів, які презентують дієві юридичні та економічні кейси для розуміння процесу роботи Фонду, проаналізують його політику та організацію, процес подачі заявки, розкажуть про правила, регламент і критерії відбору проектів. До участі запрошуються економісти у галузі кіно, юристи, кіновиробники, продюсери, дистрибутори, директори кінотеатрів та маркетологи кіновиробничих компаній. Головна мета форуму – окреслення перспектив та можливостей співпраці з Фондом. 

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «На порозі приєднання України до Єврімажу важливо, щоб українські кінематографісти чітко бачили, які перед ними відкриваються можливості, і розуміли, як ефективно ними користуватися. Програма форуму охоплює всі аспекти підготовки проекту та буде корисною представникам усіх ланок кіноіндустрії».

«Вступ України до Eurimages у 2019 році надасть ще більше можливостей для міжнародного партнерства та долучить нас до широкого кола європейського кіновиробництва. Ми вважаємо вкрай необхідним у співпраці з державою знаходити та забезпечувати можливості для професійного росту українських кадрів, розширювати горизонти міжнародних відносин та копродукцію», –   розповів  Голова Асоціації кіноіндустрії України Володимир Яценко.

До програми кінофоруму увійшли виступи спікерів, які представлять досвід Eurimages у міжнародному партнерстві. Також створено спеціальну програму з індивідуальним підходом до індустрії в Україні: для виробників, дистрибуторів та учасників кіноринку.

Сесії форуму:

  • Європейська конвенція та Фонд копродукції «Єврімаж»: правова структура;
  • Критерії відбору; процес подання заявки (форми, документи та додатки), терміни тощо;
  • Процес підготовки конкурентної заявки проекту: угоди про підтримку та оплату; бухгалтерський облік, звітність та повернення фінансової підтримки;

Спікери:

  • Вадим Лисіков – проектний менеджер Eurimages (Франція);
  • Штефан Рюль –радник з юридичних питань, засновник компанії Rüll Law Office (Німеччина);
  • Марія Драндакіс засновниця та продюсерка Homemade Films (Греція).

Модераторка: Граціелла Більдешейм, засновниця тадиректорка MAIA (Італія)

Робоча мова заходу англійська, з синхронним перекладом на українську.

Час та місце проведення форуму: 18 грудня, початок о 10:00, ТРЦ Ocean Plaza, кінотеатр  CINEMA-СІТІ (кінозала 1), (вул. Антоновича, 176).

УВАГА! Форум проходить на безоплатній основі за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Дедлайн реєстрації – 12:00, 17 грудня.

«Єврімаж» (англ. Eurimages) – європейський фонд підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт, створений при Раді Європи у 1988 році. Фонд займається допомогою в створенні фільмів у копродукції, підтримкою кінотеатральних показів, частковою компенсацією витрат на переведення фільмів у цифровий формат, а також сприянням у дистрибуції картин. Фонд фінансово підтримує виробників документальних, ігрових і анімаційних фільмів, що створюються у копродукції,  і хронометраж яких складає не більше семи-десяти хвилин. Щорічно більше 760 тисяч євро витрачається на допомогу в дистрибуції фільмів, а у співпраці з компанією «Європа Сінема» Єврімаж підтримує більше сорока кінотеатрів у чотирьох країнах світу з сукупним бюджетом на це близько 616 тисяч євро на рік.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Про нас

Асоціація кіноіндустрії України – фахова неприбуткова громадська спілка, що представляє інтереси галузі виробництва аудіовізуального контенту України.

Останні події

Слідкуй у facebook